Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Brehy.

Voľby do orgánov samosprávy obcí 2018Vytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že voľby do samosprávy obcí sa konajú dňa 10.11.2018 od 7.00 do 22.00 hodiny v malej sále kultúrneho domu. Voliči po príchode do volebnej miestnosti preukážu svoju totožnosť občianskym preukazom, alebo dokladom o pobyte cudzinca.  

 

Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky:

V zmysle ustanovenia § 24 zákona č. 180/2014 o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zo závažných, najmä zdravotných dôvodov, môže volič sám alebo prostredníctvom inej osoby požiadať obec do 10. novembra 2018 do 12.00 hodiny, okrskovú volebnú komisiu o hlasovanie mimo volebnej miestnosti do prenosnej volebnej schránky. Nahlásiť sa môžete osobne v pracovné dni na obecnom úrade ale aj telefonicky: 045/6857008.


 
 

Schránka pre občanov na podnety a príspevky.

Oznamujeme občanom, že na Obecnom úrade v Brehoch je zriadená schránka, do ktorej môžete dávať Vaše príspevky do Brežských novín a tiež podnety a pripomienky k činnosti v našej obci. Schránka sa nachádza pri vchodových dverách Obecného úradu, oproti poštovej schránke.


 

Brežské noviny.

Oznamujeme občanom, že nové číslo Brežských novín nájdete v sekcii "Pre verejnosť > Brežské noviny". Zároveň Vám oznamujeme, že príspevky do nového čísla môžete poslať na mailovú adresu brezskenoviny@gmail.com   Ďakujeme...


 


Úvodná stránka